KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018477
nr 1501 8477
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:39:58
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr